Referencje – MSL Group

MSL GROUPWarszawa, dnia 23.05.2017

MSL GROUP

Domaniewska 42

02-672 Warszawa

General Protection and Safety

Ul. Borowskiego 2/303A

03-475 Warszawa

 

 

 

REFERENCJE

 

Firma MSL GROUP Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Domaniewskiej 42 w Warszawie potwierdza, że od roku 2014 do chwili obecnej korzysta z usług firmy General Protection and Safety z siedzibą przy ul. Borowskiego 2/303A w Warszawie w zakresie prowadzenia wstępnych i okresowych szkoleń BHP.

Firma General Protection and Safety wykonuje swoje zadania fachowo, solidnie i z pełną znajomością problematyki związanej z BHP. Szkolenia zawsze organizowane są sprawnie i terminowo. Kwalifikacje i zaangażowanie osób prowadzących szkolenia zasługują w naszym mniemaniu na wysoką ocenę. Wyrażamy również zadowolenie z proponowanych przez firmę General Protection and Safety szkoleń okresowych BHP w formie e-learningu. Jest to niezwykle wygodne i innowacyjne rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenie czasu i redukcję kosztów.

Biorąc pod uwagę profesjonalizm firmy, a w szczególności zadowolenie naszych pracowników z przebytych szkoleń, w pełni polecamy firmę General Protection and Safety jako solidnego, rzetelnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie BHP.

Kursy BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *