Referencje – IF PAN

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk z siedzibą przy alei Lotników 32/46 w Warszawie niniejszym potwierdza, że firma General Protection & Safety Sławomir Czajkowski z siedzibą przy ulicy Jugosłowiańskiej 15B/79 w Warszawie począwszy od dnia 7 lutego do 11 maja 2013 roku była wykonawcą szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz pierwszej pomocy przedmedycznej w siedzibie instytutu. W szkoleniach łącznie wzięło udział ponad 200 pracowników Instytutu.

Organizacja szkoleń odbywała się sprawnie z zastosowaniem profesjonalnych pomocy dydaktycznych (fantomy, filmy, prezentacje), program szkolenia okresowego został dopasowany do specyfiki pracy w Instytucie Fizyki Polskiej Akademii Nauk. Wykładowcy General Protection & Safety wykazali się doświadczeniem oraz wiedzą merytoryczną z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Program szkoleń medycznych obejmował zasady stosowania najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku. Wykonawca szkolenia zapewnił nowoczesny sprzęt w postaci dorosłych i dziecięcych fantomów CPR z możliwością pomiaru skuteczności krążeniowo – oddechowej w czasie rzeczywistym, defibrylatory treningowe, apteczki, a także materiały dydaktyczne w formie podręczników.

Firma General Protection & Safety wykazała się profesjonalizmem w trakcie prowadzonych szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz pierwszej pomocy przedmedycznej.

Szkolenie BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *