Referencje – Decathlon

DECATHLON 2013

Firma DECTAHLON Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Geodezyjnej 76 w Warszawie niniejszym potwierdza, że firma General Protection & Safety Sławomir Czajkowski z siedzibą przy ulicy Jugosłowiańskiej 15B/79 w Warszawie począwszy od dnia 2 sierpnia 2012 roku do dnia 28 marca 2013 roku była wykonawcą szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz praktycznych szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowe i ewakuacji w oddziałach naszej firmy. W szkoleniach łącznie wzięło udział około 100 naszych pracowników.

Program szkoleń medycznych obejmował zasady stosowania najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010 roku. Wykonawca szkolenia zapewnił nowoczesny sprzęt w postaci dorosłych i dziecięcych fantomów CPR z możliwością pomiaru skuteczności krążeniowo – oddechowej w czasie rzeczywistym, defibrylatory treningowe, apteczki, a także materiały dydaktyczne w formie multimedialnych prezentacji i podręczników.

Kursy efektywnego gaszenia pożarów poruszały zagadnienia związane z obsługą gaśnic oraz hydrantów, a także szeroko rozwiniętą problematyką bezpieczeństwa pożarowego budynków i obiektów budowlanych. Dzięki nowoczesnemu i ekologicznemu trenażerowi pożarowemu FLT 200 firma General Protection & Safety umożliwiła uczestnikom wielokrotne próby gaszenia różnego rodzaju pożarów bez konieczności sprzątania jakichkolwiek pozostałości. Wykorzystanie namiotu dymowego umożliwiło zapoznanie się z zasadami poruszania się w strefie zadymionej, a specjalnie przygotowane skrzynki hydrantowe dały możliwość zdobycia umiejętności prawidłowego i bezpiecznego sprawienia hydrantu pożarowego.

Sposób prowadzenia szkoleń przez pracowników firmy General Protection & Safety Sławomir Czajkowski spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem naszych pracowników. Ich organizacja zawsze odbywała się sprawnie i w pełni odpowiadała naszym oczekiwaniom. Program szkoleń każdorazowo dostosowywany był do specyfiki pracy w naszych marketach.

Cenimy sobie fachowość, rzetelność i terminowość współpracującej z nami firmy General Protection & Safety. Możemy ją polecić jako solidnego i nowoczesnego partnera.

Szkolenie BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *