Referencje Saint Gobain

TADMAR

LIST REFERENCYJNY

TADMAR będący częścią Saint- Gobain Polska Sp. z o.o. potwierdza, że w dniu 07.10.2014 firma GENERAL PROTECTION & SAFETY przeprowadziła w naszej placówce cykl szkoleń i pokazów w ramach odbywającego się w całej sieci Saint-Gobain Dnia Bezpieczeństwa.

W trakcie pokazów przygotowanych zarówno dla wszystkich naszych pracowników jak i klientów przeprowadzono szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu, resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz zachowań w sytuacjach ekstremalnych na symulatorze dachowania.

Całość szkolenia została przeprowadzona w sposób profesjonalny przez wykształconą i kompetentną załogę a jego przygotowanie merytoryczne i dydaktyczne zyskało uznanie wśród naszych pracowników i gości. Organizacja całego szkolenia odbyła się w sposób sprawny i w pełni odpowiadała naszym oczekiwaniom.

Oceniamy wysoko profesjonalizm firmy GENERAL PROTECTION & SAFETY, jako rzetelnego, fachowego i terminowego partnera w organizacji szkoleń z zakresu bezpieczeństwa.

Szkolenia BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *