Referencje – Sollers

SOLLERS

General Protection & Safety

Jugosłowiańska 15B/79

03-984 Warszawa

 

REFERENCJE

 

SOLLERS CONSULTING Sp. z o.o. z przyjemnością potwierdza, że począwszy od  dnia 30 czerwca 2015r. korzysta z fachowej pomocy firmy General Protection and Safety z siedzibą w Warszawie przy ul. Jugosłowiańskiej 15B/79 w zakresie prowadzenia całokształtu spraw z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej, pierwszej pomocy przedmedycznej oraz ochrony środowiska.

Firma General Protection and Safety wykonuje swoje zadania bardzo profesjonalnie, z dużym zaangażowaniem i doskonałą znajomością zagadnień związanych z BHP. Organizacja szkoleń dla naszych pracowników zawsze odbywa się terminowo i sprawnie. Wszelkie dokumenty, regulaminy i inne materiały opracowywane są przez pracowników General Protection and Safety z należytą starannością. W każdej sytuacji wymagającej interwencji służb BHP możemy liczyć na szybką, profesjonalną pomoc firmy General Protection and Safety.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z firmą General Protection and Safety. Rekomendujemy tę firmę jako solidnego i wiarygodnego  partnera, w pełni przygotowanego do kompleksowej i profesjonalnej obsługi BHP.

Szkolenie BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *