Referencje SKANSKA 2016

SKANSKA

SKANSKA

Warszawa, 21 czerwca 2016

Skanska Property Poland
Al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

General Protection & Safety
ul. Borowskiego 2 pok. 303A
03-475 Warszawa

LIST REFERENCYJNY

Pracownicy firmy General Protecion and Safety przeprowadzili w dniach 25-29 kwietnia 2016 r. cykl szkoleń z Efektywnego gaszenia pożarów.

W szkoleniach, które zorganizowane zostały w ramach „Tygodnia Bezpieczeństwa Skanska”, wzięło udział 74 pracowników firmy Skanska oraz firm podwykonawczych, realizujących projekty w Warszawie, Łodzi, Krakowie oraz Katowicach.

Celem szkolenia było nabycie wiedzy i umiejętności praktycznej obsługi oraz właściwego doboru gaśnicy w zależności od rodzaju palącego materiału, skutecznego gaszenia przy użyciu gaśnic przenośnych i hydrantów oraz właściwego zachowania się na wypadek ewakuacji. Program szkolenia dostosowany był do naszych potrzeb oraz ściśle odpowiadał naszym oczekiwaniom.

Wartością dodaną szkolenia były pokazy oraz symulacje pożarów jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych. Do ćwiczeń zaangażowano instruktorów, a także wykorzystano nowoczesny i ekologiczny symulator pożarów z dużą ilością atrap pożarowych oraz namiotem dymowym. W celu zapewnienia jak największego realizmu symulowanych sytuacji, ćwiczenia praktyczne zorganizowane były na placu budowy z wykorzystaniem typowo używanych środków ochrony indywidualnej.

Kompetencje oraz pasja instruktorów firmy General Protection and Safety zapewniają bardzo wysoki poziom szkolenia, co odzwierciedla się w kontynuacji współpracy, rozpoczętej w 2015 roku.

Z przyjemnością rekomenduje firmę General Protection and Safety jako doświadczonego partnera w realizacji szkoleń z zakresu efektywnego gaszenia pożarów.

Kursy BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *