Referencje – Orange

ORANGE

Orange Customer Service Sp. z o.o. potwierdza, że firma GENERAL PROTECTION & SAFETY SŁAWOMIR CZAJKOWSKI z siedzibą przy ulicy Drogomilskiej 15/2 w Warszawie począwszy od dnia 19 czerwca do 15 listopada 2012 roku była wykonawcą szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w dwudziestu lokalizacjach naszej firmy na terenie całej Polski. W szkoleniach wzięło udział ponad 150 pracowników OCS Sp. z o.o.

Organizacja szkoleń odbywała się sprawnie i w pełni odpowiadała naszym oczekiwaniom, a program kursu został przygotowany adekwatnie do zagrożeń występujących w naszym środowisku pracy. Certyfikowani wykładowcy GENERAL PROTECTION & SAFETY wykazali się dużym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą w zakresie ratownictwa medycznego oraz doskonałymi umiejętnościami prowadzenia zajęć , zapewniając tym samym bardzo ciekawe i efektywne szkolenia.

Program szkolenia obejmował zasady stosowania najnowszych wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji z 2010r. Wykonawca szkolenia zapewnił nowoczesny sprzęt w postaci dorosłych i dziecięcych fantomów CPR z możliwością pomiaru skuteczności resuscytacji krążeniowo – oddechowej w czasie rzeczywistym, defibrylatory treningowe, apteczki oraz inny sprzęt, a także materiały dydaktyczne w formie multimedialnej prezentacji.

Oceniamy wysoko profesjonalizm firmy GENERAL PROTECTION & SAFETY oraz zaangażowanie, dyspozycyjność i przygotowanie zarówno merytoryczne jak i dydaktyczne jej instruktorów.

Z poważaniem

Adam Wrzosek

Dyrektor Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Orange Customer Service Sp. z o.o.

Szkolenie BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *