Referencje – Groupon

GROUPON

Firma Groupon Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Jerozolimskich 123A potwierdza, że firma General Protection & Safety Sławomir Czajkowski z siedzibą przy ulicy Jugosłowiańskiej 15B/79 jest wykonawcą usługi polegającej na pełnieniu zadań służby BHP zgodzie z art. 23711 Kodeksu Pracy realizując tym samym wszystkie czynności wymienione w rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy z dnia 2 września 1997 roku (Dz. U. Nr 109, poz. 704) z późniejszymi zmianami.

Współpracujemy z firmą General Protection & Safety od września 2010 roku i potwierdzamy wysokie kompetencje jej pracowników i podwykonawców. Inspektorzy i specjaliści ds. BHP obsługujący naszą firmę wykazują się dużym doświadczeniem oraz szeroką wiedzą w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, a także ochrony przeciwpożarowej.

Firma General Protection & Safety oprócz zapewniania obsługi BHP na terenie całego kraju realizuje dla naszych pracowników szkolenia okresowe w dziedzinie BHP za pośrednictwem nowoczesnej platformy e-learningowej.

Oceniamy wysoko profesjonalizm firmy General Protection & Safety oraz zaangażowanie, dyspozycyjność i przygotowanie zarówno merytoryczne jak i dydaktyczne jej specjalistów i instruktorów.

Polecamy General Protection & Safety Sławomir Czajkowski jako rzetelnego wykonawcę usług w zakresie pełnienia zadań służby BHP oraz szkoleń BHP zarówno w tradycyjnej jak i elektronicznej formie.

Szkolenie BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *