Referencje DSM

DSM Nutritrional

Warszawa, dnia 11.05.2017

DSM Nutritional Products Sp.z o.o.

ul. Tarczyńska 113

96-320 Mszczonów

General Protection and Safety

Ul. Borowskiego 2/303A

03-475 Warszawa

 

LIST REFERENCYJNY

 

Potwierdzamy, że firma General Protection and Safety była organizatorem cyklu szkoleń z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla pracowników DSM Nutritional Products   Sp. z o.o. Szkolenia odbyły się w dniach 06, 14, 20 i 27 kwietnia 2017 roku i wzięły w nich udział łącznie 33 osoby.

Pragniemy wyrazić zadowolenie z nawiązanej współpracy z firmą General Protection and Safety. Szkolenia zostały przeprowadzone fachowo i rzetelnie. Uczestnicy zostali zapoznani z teoretycznymi i praktycznymi zagadnieniami udzielania pierwszej pomocy w ciekawy i bardzo przystępny sposób. Interesujący program oraz angażowanie wszystkich uczestników do ćwiczeń praktycznych na specjalistycznym sprzęcie spotkały sie z dużą aprobatą i zainteresowaniem.

Cenimy sobie przygotowanie merytoryczne prowadzących oraz udostępnienie nowoczesnego sprzętu w postaci fantomów CPR z możliwością pomiaru skuteczności resuscytacji krążeniowo – oddechowej w czasie rzeczywistym, defibrylatorów treningowych AED oraz apteczek. Po szkoleniu uczestnicy otrzymali również materiały dydaktyczne w postaci podręczników.

Rekomendujemy  firmę General Protection and Safety jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę szkoleń z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, świadczącego usługi na bardzo  wysokim poziomie.

Szkolenie BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *