Referencje – Decathlon 2017

DECATHLON

Warszawa, dn. 15.05.2017r.

DECATHLON Sp. z o.o.

Ul. Geodezyjna 76

03-290 Warszawa

General Protection & Safety

Ul. Borowskiego 2/303A

03-475 Warszawa

 

 

REFERENCJE

 

Firma DECTAHLON Sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Geodezyjnej 76 w Warszawie niniejszym potwierdza, że firma General Protection & Safety z siedzibą przy ul. Borowskiego 2 w Warszawie począwszy od 2015 roku jest wykonawcą szkoleń z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej oraz praktycznych szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej i ewakuacji w oddziałach naszej firmy na terenie całej Polski. Do tej pory odbyło się już 78 szkoleń przeciwpożarowych oraz 83 szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, w których łącznie wzięło udział ponad 1800 naszych pracowników.

Pragniemy wyrazić zadowolenie z nawiązanej współpracy z firmą General Protection and Safety. Szkolenia zawsze prowadzone są fachowo i rzetelnie. Cenimy sobie przygotowanie merytoryczne prowadzących oraz udostępnianie nowoczesnego sprzętu, który umożliwia przeprowadzanie ciekawych ćwiczeń praktycznych.

Podczas szkoleń z pierwszej pomocy każdy z uczestników ma szansę na samodzielne przeprowadzenie resuscytacji dzięki udostępnieniu przez firmę General Protection and Safety nowoczesnych fantomów CPR z możliwością pomiaru skuteczności krążeniowo – oddechowej w czasie rzeczywistym oraz defibrylatorów treningowych. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują również materiały dydaktyczne w postaci podręczników.

Kursy efektywnego gaszenia pożarów natomiast dają naszym pracowników możliwość skonfrontowania się z sytuacją zagrożenia zdrowia i życia jaką stwarza pożar w miejscu pracy. Dzięki nowoczesnemu i ekologicznemu trenażerowi pożarowemu FLT 200 firma General Protection & Safety umożliwia uczestnikom wielokrotne próby gaszenia różnego rodzaju pożarów bez konieczności sprzątania jakichkolwiek pozostałości. Wykorzystanie namiotu dymowego umożliwia zapoznanie się z zasadami poruszania się w strefie zadymionej, a specjalnie przygotowane skrzynki hydrantowe dają możliwość zdobycia umiejętności prawidłowego i bezpiecznego sprawienia hydrantu pożarowego.

Sposób prowadzenia szkoleń przez pracowników firmy General Protection & Safety Sławomir Czajkowski zawsze spotka się z ogromnym zainteresowaniem i uznaniem naszych pracowników. Ich organizacja  zawsze odbywa się sprawnie i w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Program szkoleń natomiast jest każdorazowo dostosowywany  do specyfiki pracy w naszych sklepach.

Rekomendujemy firmę General Protection and Safety jako solidnego i profesjonalnego wykonawcę szkoleń z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej oraz Kursów Efektywnego Gaszenia Pożarów, świadczącego usługi na bardzo  wysokim poziomie.

Szkolenie BHP Warszawa - pełna oferta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *